We hebben groot, maar dan ook groot nieuws! We hebben het namelijk ontzettend gemist: “DE ALB”s” 💙 Voor de nieuwelingen onder ons, ALB betekent: Actieve Ledenborrel. Dit zijn de activiteiten waarbij alle commissies een keer vrij zijn van organisatie. 👯‍♀️ Zie het als een cadeautje, van het Bestuur voor jou als lid zijnde. 🎁Dus, zet bijdeze nu meteen 12 november in groot en rood in je agenda en houdt onze pagina’s goed in de gaten.🤓 Wat we gaan doen? Dat houden we nog even geheim, maar we beloven dat het een spektakel gaat worden. Natuurlijk op gepaste afstand. 🎉*Foto (ALB-iem, 2020).

Categorieën: Bestuur

Anne Hunnekens

Anne Hunnekens, 25 jaar en woonachtig in Eindhoven. Bekend als oud-voorzitter maar ook actief binnen verschillende commissies waaronder de PR-commissie. De website valt voor een deel onder mijn hoede. Je kunt mijn naam daarom op meerdere plekken tegenkomen.

0 reacties

Geef een antwoord

Avatar plaatshouder